BIP

old_www
 ewd 
szkola-z-pasja
wypoczynek
grypa
vp11
Fundusze unijne na nowy rok. Konkursy w ramach Krajowej Rezerwy Wykonania w 2012 roku Drukuj
Autor: Grzegorz Rados (Tel. 95 725 50 33)   
czwartek, 19 stycznia 2012 15:00

Szanowni Państwo,

Lubuski Punkt Informacyjny EUROPE DIRECT Gorzów Wielkopolski zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne poświęcone konkursom realizowanym w ramach Krajowej Rezerwy Wykonania. Spotkanie odbędzie się 26 stycznia br. w godz. 10.00 - 13.15 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wlkp., przy ulicy Sikorskiego 107.

 

W 2012 roku decyzją Zarządu Województwa Lubuskiego rozpocznie się realizacja konkursów w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, które zostaną sfinansowane z Krajowej Rezerwy Wykonania. Pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego oraz pozostałych zaproszonych instytucji chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania związane z realizacją konkursów LRPO w 2012 roku.

 

Spotkanie informacyjne przeznaczone jest przede wszystkim dla przedsiębiorców oraz przedstawicieli instytucji samorządowych, edukacyjnych i kulturalnych.

 

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane będą do 23 stycznia 2012 roku.

 

Zapisy i informacja:

tel. 95 7 390 372/ 95 7 390 375

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. / Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Załączniki:

program

plakat

 
sio
prawo_oswiatowe
informator
system_ankiet