menu główne

banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Konferencja „Wielojęzyczność i wielokulturowość w polskiej szkole” Drukuj
Autor: Alicja Górska (Tel. 95 7255032)
wtorek, 12 marca 2013 09:22

oreOśrodek Rozwoju Edukacji we współpracy z ekspertami z Centrum Języków Nowożytnych w Grazu zaprasza doradców metodycznych, nauczycieli konsultantów, nauczycieli języków obcych i inne osoby zainteresowane rozwijaniem kompetencji wielojęzycznej i międzykulturowej na konferencję „Wielojęzyczność i wielokulturowość w polskiej szkole”, która odbędzie się 5 kwietnia 2013 r. w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie.

Po konferencji w dniu 6 kwietnia organizowane są warsztaty "Jak rozwijać kompetencje różnojęzyczne i międzykulturowe - prezentacja narzędzi projektu FREPA".

Szczegółowe informacje wraz z formularzem zgłoszeniowym są dostępne na stronie:  http://www.ore.edu.pl/s/568

sio

prawo_oswiatowe