BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna
Dyrektorzy i nauczyciele

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Akademia ORTOGRAFFITI - internetowa platforma doskonalenia nauczycieli Drukuj
wtorek, 22 lutego 2011 08:39

akademia_ortograffitiWydawnictwo Pedagogiczne OPERON zaprasza do Akademii ORTOGRAFFITI. Jest to pierwsza internetowa platforma doskonalenia nauczycieli i wymiany doświadczeń w zakresie pomocy uczniom z trudnościami w nauce.


 

Akademia ORTOGRAFFITI powstała z myślą o nauczycielach, którzy chcą doskonalić swój warsztat pracy i zdobywać nowe kwalifikacje, korzystając z nowoczesnej formy szkolenia, jaką jest e-learning.

 

Celem Akademii jest wyposażenie nauczycieli wszystkich przedmiotów i każdego etapu kształcenia w wiedzę i profesjonalne umiejętności pracy z uczniem dyslektycznym. Akademia jest najnowszym ogniwem Programu Edukacyjno-Terapeutycznego ORTOGRAFFITI – kompleksowego systemu pomocy uczniom z dysleksją, który od wielu lat funkcjonuje na wszystkich poziomach edukacji.

 

Wydawnictwo Pedagogiczne OPERON stawia na profesjonalizm w przygotowaniu oferty kursów oraz w organizacji i obsłudze szkoleń. Minimum kosztów, łatwość dostępu, prostota obsługi, kompleksowość oferty, aktualność, praktyczne podejście, widoczne postępy – to cele, które przyświecają działaniom Wydawnictwa, którego ambicją jest stworzenie miejsca bliskiego wszystkim nauczycielom, którzy chcą wiedzieć więcej, pracować lepiej i pomagać innym.

 

Już można zapisać się na kursy adresowane do nauczycieli szkół podstawowych. Uczestnicy mają zapewniony bezpłatny dostęp do wszystkich materiałów. Odpłatne jest jedynie przystąpienie do egzaminu on-line kończącego kurs.

(http://akademiaortograffiti.pl/user/register/2).

 

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet