Dyrektorzy i nauczyciele

vp11
Akademia ORTOGRAFFITI - internetowa platforma doskonalenia nauczycieli Drukuj
wtorek, 22 lutego 2011 08:39

akademia_ortograffitiWydawnictwo Pedagogiczne OPERON zaprasza do Akademii ORTOGRAFFITI. Jest to pierwsza internetowa platforma doskonalenia nauczycieli i wymiany doświadczeń w zakresie pomocy uczniom z trudnościami w nauce.

Akademia ORTOGRAFFITI powstała z myślą o nauczycielach, którzy chcą doskonalić swój warsztat pracy i zdobywać nowe kwalifikacje, korzystając z nowoczesnej formy szkolenia, jaką jest e-learning.

Celem Akademii jest wyposażenie nauczycieli wszystkich przedmiotów i każdego etapu kształcenia w wiedzę i profesjonalne umiejętności pracy z uczniem dyslektycznym. Akademia jest najnowszym ogniwem Programu Edukacyjno-Terapeutycznego ORTOGRAFFITI – kompleksowego systemu pomocy uczniom z dysleksją, który od wielu lat funkcjonuje na wszystkich poziomach edukacji.

Wydawnictwo Pedagogiczne OPERON stawia na profesjonalizm w przygotowaniu oferty kursów oraz w organizacji i obsłudze szkoleń. Minimum kosztów, łatwość dostępu, prostota obsługi, kompleksowość oferty, aktualność, praktyczne podejście, widoczne postępy – to cele, które przyświecają działaniom Wydawnictwa, którego ambicją jest stworzenie miejsca bliskiego wszystkim nauczycielom, którzy chcą wiedzieć więcej, pracować lepiej i pomagać innym.

Już można zapisać się na kursy adresowane do nauczycieli szkół podstawowych. Uczestnicy mają zapewniony bezpłatny dostęp do wszystkich materiałów. Odpłatne jest jedynie przystąpienie do egzaminu on-line kończącego kurs.

(http://akademiaortograffiti.pl/user/register/2).

sio