menu główne

banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Regionalne Spotkania Informacyjno-Szkoleniowe nt. Programu Erasmus+ Drukuj
Autor: Aleksandra Klimczak (Tel. 95 725 50 34)
wtorek, 07 marca 2017 11:57

fundacja rozwoju systemu edukacjiFundacja Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie, Lubuski Kurator Oświaty
oraz Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim zapraszają dyrektorów i nauczycieli placówek oświatowych, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz organizacji i instytucji zajmujących się edukacją szkolną i kształceniem zawodowym, zainteresowanych aplikowaniem w programie Erasmus+, na spotkania informacyjno-szkoleniowe dotyczące Edukacji szkolnej, Kształcenia szkoleń zawodowych oraz programu Młodzież.

Spotkanie  na którym zostaną przedstawione wszystkie akcje w ramach trzech sektorów (Edukacja szkolnaKształcenie i szkolenia zawodowe oraz Młodzież). Program spotkania umożliwi uczestnikom poznanie różnych możliwości, jakie szkoły i inne placówki edukacyjne mają w aplikowaniu o środki unijne na różnego typu projekty w zależności od  potrzeb i profilu kształcenia odbędzie się:

• 13 marca br. w godz. 10.00 – 15.00 w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Gorzowie Wlkp., Łokietka 23, sala nr 14. (zgłoszenie udziału do 10 marca br.)

Spotkanie sektorowe dotyczące Edukacji Szkolnej, które skierowane są do przedstawicieli szkolnictwa ogólnego tj.: przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, szkół artystycznych, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego i innych placówek zajmujących się edukacją ogólną odbędzie się:

• 20 marca br. w godz. 10.00 – 15.00 w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Gorzowie Wlkp., Łokietka 23, sala nr 14. (zgłoszenie udziału do 17 marca br.)

Spotkanie sektorowe dotyczące Kształcenia i Szkoleń Zawodowych, które skierowane jest  do przedstawicieli kształcenia zawodowego tj. kadry zatrudnionej w: szkołach zawodowych i technicznych, przedsiębiorstwach, ośrodkach nauki i organizacjach związanych z kształceniem zawodowym, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych zajmujących się edukacją zawodową odbędzie się: 21 marca br. w godz. 10.00 – 15.00 w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Gorzowie Wlkp., ul. Łokietka 23, sala nr 14. (zgłoszenie udziału do 17 marca br.)

Udział w Spotkaniach Informacyjno-Szkoleniowych jest bezpłatny, przeprowadzą je osoby rekomendowane przez Narodową Agencję Programu Erasmus+. Warunkiem udziału w spotkaniu informacyjno-szkoleniowym jest jego wcześniejsze zgłoszenie we wskazanych powyżej terminach, którego dokonuje się za pomocą elektronicznego formularza dostępnego na stronie Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w linku poniżej.

Formularz zgłoszenia na spotkanie (https://womgorz.edu.pl/index_new.php?svc=rejestracja&act=knf&id=33)

O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń i limit dostępnych miejsc.
Nie przewiduje się dodatkowego potwierdzenia zakwalifikowania na Spotkanie Informacyjne – w momencie wyczerpania wolnych miejsc system zgłoszeń zostanie automatycznie zamknięty i nie będzie możliwości dokonania zgłoszenia.

W przypadku rezygnacji prosimy o kontakt mailowy.

Dodatkowe informacje uzyskać można u regionalnego konsultanta Programu Erasmus+ dla sektorów: Edukacja Szkolna i Kształcenie i Szkolenia Zawodowe w województwie lubuskim:

Mirosław Kwiatkowski

tel. 95 721 61 21, 509 054 602
e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

sio

prawo_oswiatowe