menu główne

banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Dostęp do modułu dyrektorskiego platformy SEO Drukuj
Autor: Beata Wachowiak (tel. 957255026)
poniedziałek, 15 listopada 2010 10:51

Szanowni Państwo dyrektorzy szkół i placówek województwa lubuskiego

Zachęcamy do rejestrowania się na platformie Systemu Ewaluacji Oświaty (SEO).

Dzięki rejestracji na platformie SEO otrzymacie Państwo dostęp do modułu, w którym będziecie mieli Państwo dostęp do narzędzi wykorzystywanych przez wizytatorów podczas przeprowadzania ewaluacji zewnętrznej.

Aby otrzymać dostęp do modułu dyrektorskiego platformy SEO, należy wejść na stronę http://www.dyrektor.npseo.pl/home/register, a następnie zarejestrować się w systemie.

W tym celu należy wybrać z listy kolejno nazwę województwa, miasta, powiatu oraz gminy, a następnie wskazać na automatycznie rozwijającej się liście swoją szkołę/placówkę.

Kolejnym krokiem podczas rejestracji jest podanie imienia i nazwiska dyrektora szkoły oraz dwukrotne wpisanie adresu e-mail. Podwójna weryfikacja adresu pozwoli Państwu uniknąć pomyłki. Na zakończenie należy wpisać numer REGON, które stanowi czynnik weryfikujący dane.

Jeżeli wszystkie dane będą poprawne, na podany adres e-mail przesłane zostaną login i hasło oraz pozostałe informacje niezbędne do zalogowania się do modułu dyrektorskiego.

sio

prawo_oswiatowe