BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna
Nadzór pedagogiczny

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Dostęp do modułu dyrektorskiego platformy SEO Drukuj
Autor: Beata Wachowiak (tel. 957255026)   
poniedziałek, 15 listopada 2010 10:51

Szanowni Państwo dyrektorzy szkół i placówek województwa lubuskiego

Zachęcamy do rejestrowania się na platformie Systemu Ewaluacji Oświaty (SEO).

 

 

Dzięki rejestracji na platformie SEO otrzymacie Państwo dostęp do modułu, w którym będziecie mieli Państwo dostęp do narzędzi wykorzystywanych przez wizytatorów podczas przeprowadzania ewaluacji zewnętrznej.

 

Aby otrzymać dostęp do modułu dyrektorskiego platformy SEO, należy wejść na stronę http://www.dyrektor.npseo.pl/home/register, a następnie zarejestrować się w systemie.

W tym celu należy wybrać z listy kolejno nazwę województwa, miasta, powiatu oraz gminy, a następnie wskazać na automatycznie rozwijającej się liście swoją szkołę/placówkę.

Kolejnym krokiem podczas rejestracji jest podanie imienia i nazwiska dyrektora szkoły oraz dwukrotne wpisanie adresu e-mail. Podwójna weryfikacja adresu pozwoli Państwu uniknąć pomyłki. Na zakończenie należy wpisać numer REGON, które stanowi czynnik weryfikujący dane.

 

Jeżeli wszystkie dane będą poprawne, na podany adres e-mail przesłane zostaną login i hasło oraz pozostałe informacje niezbędne do zalogowania się do modułu dyrektorskiego.

 

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet