menu główne

banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Konkurs Mam 6 lat - II edycja Drukuj
Autor: Ewa Rawa (tel. 957255030)
wtorek, 22 stycznia 2013 00:00

mam 6 latMinister Edukacji Narodowej Krystyna Szumilas ogłosiła 21 listopada br.  II edycję konkursu „Mam 6 lat". Konkurs skierowany jest  do rad rodziców w szkołach i przedszkolach oraz do dzieci. Celem konkursu jest popularyzacja obniżenia wieku szkolnego poprzez uświadomienie, jakie umiejętności uzyskuje sześciolatek w szkole. Ponadto celem pośrednim jest upowszechnianie najciekawszych doświadczeń rodziców i ich dzieci, które poszły do szkoły jako sześciolatki.

Konkurs trwa od 21 listopada 2012 r.  do 22 lutego 2013 r. Prace konkursowe będą oceniane w dwóch etapach: wojewódzkim i centralnym. Osobami kontaktowymi w sprawie konkursu w Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. są:

Ewa Rawa, 95/7255030, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Iwona Bydłowska, 95/7255034, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej informacji, w tym szczegóły dotyczące trybu zgłaszania się do konkursu, można znaleźć w regulaminie konkursu.

sio

prawo_oswiatowe