BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna
Informacje ogólne

reforma edukacji 2017
wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Konkurs Mam 6 lat - II edycja Drukuj
Autor: Ewa Rawa (tel. 957255030)   
wtorek, 22 stycznia 2013 00:00

mam 6 latMinister Edukacji Narodowej Krystyna Szumilas ogłosiła 21 listopada br.  II edycję konkursu „Mam 6 lat". Konkurs skierowany jest  do rad rodziców w szkołach i przedszkolach oraz do dzieci. Celem konkursu jest popularyzacja obniżenia wieku szkolnego poprzez uświadomienie, jakie umiejętności uzyskuje sześciolatek w szkole. Ponadto celem pośrednim jest upowszechnianie najciekawszych doświadczeń rodziców i ich dzieci, które poszły do szkoły jako sześciolatki.

 

Konkurs trwa od 21 listopada 2012 r.  do 22 lutego 2013 r. Prace konkursowe będą oceniane w dwóch etapach: wojewódzkim i centralnym. Osobami kontaktowymi w sprawie konkursu w Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wlkp. są:

 

Ewa Rawa, 95/7255030, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Iwona Bydłowska, 95/7255034, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Więcej informacji, w tym szczegóły dotyczące trybu zgłaszania się do konkursu, można znaleźć w regulaminie konkursu.

 

Załączniki

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

 

 

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet