menu główne

banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
CZYTANIE WARTE ZACHODU - konkurs dla uczniów gimnazjów województwa lubuskiego Drukuj
Autor: Alicja Górska (tel.957255032)
piątek, 03 stycznia 2014 16:03

towarzystwo literackieTowarzystwo Literackie im. Adama Mickiewicza – Oddział w Gorzowie Wlkp. zaprasza uczniów gimnazjów województwa lubuskiego do udziału w konkursie CZYTANIE WARTE ZACHODU objętym patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty, pani Bogny Ferensztajn.

Laureaci konkursu uzyskają punkty rekrutacyjne, zgodnie z Zarządzeniem Lubuskiego Kuratora Oświaty w sprawie rekrutacji do szkół publicznych w roku szkolnym 2014/2015. Szczegółowe informacje znajdują się w załączniku.

sio

prawo_oswiatowe