BIP

bezpieczna szkola
wypoczynek
junior media
erasmus plus
kibicna6
ewd
szkola-z-pasja
ComeniusImpuls_border
efs 2 sek
grypa
vp11
Kibic na 6
Uroczyste podsumowanie projektu „Kibic na 6”. Drukuj
Autor: Aleksandra Klimczak (Tel. 95 725 50 34)   
wtorek, 21 października 2014 11:09

kibic na 6 ludek„Kibic na 6” realizowany od drugiego semestru roku szkolnego 2013/2014 cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci i młodzieży jak i kadry pedagogicznej oraz rodziców. W dniu 15 października br., w hali sportowej Zespołu Szkół nr 20 w Gorzowie Wielkopolskim, odbyło się uroczyste podsumowanie projektu, podczas którego wręczono nagrody laureatom konkursów: filmowego i fotograficznego, a także wyróżniono szkoły i placówki wzorowo realizujące założenia projektu. W gali finałowej wzięło udział około 300 uczniów z terenu województwa lubuskiego, którzy prezentowali różne formy dopingu w ramach konkursu na najlepiej kibicującą reprezentację. Jury konkursu finałowego: wojewda lubuski Jerzy Ostrouch, poseł RP Krystyna Sibińska i wicekurator Radosław Wróblewski wyróżniło następujące placówki: Przedszkole Miejskie nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim – I nagroda, Szkoła Podstawowa nr 1 w Drezdenku  – II nagroda, Zespół Szkół w Bogdańcu – III nagroda, Przedszkole Miejskie nr 3 w Gorzowie Wielkopolskim – wyróżnienie.

Więcej…
 
Wyniki wojewódzkich konkursów fotograficznego i filmowego „Kibic na 6” Drukuj
Autor: Aleksandra Klimczak (tel. 957255034)   
poniedziałek, 06 października 2014 15:03

kibic na 6 ludekSzanowni Państwo

 

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami wojewódzkich konkursów fotograficznego i filmowego, realizowanych w ramach projektu „Kibic na 6”. Lista nagrodzonych uczniów w konkursie fotograficznym zamieszczona jest w załączniku nr 1. Listę nagrodzonych uczniów w konkursie filmowym stanowi załącznik nr 2.

Więcej…
 
Komunikat dotyczący konkursów fotograficznego i filmowego realizowanych w ramach projektu „Kibic na 6”. Drukuj
Autor: Aleksandra Klimczak (tel. 95 725 50 34)   
środa, 18 czerwca 2014 15:20

kibic na 6 ludekSzanowni Państwo

 

W związku z licznymi zapytaniami i prośbami o możliwość wydłużenia terminu nadsyłania prac fotograficznych i filmowych na konkursy organizowane w ramach projektu „Kibic na 6” informujemy, że termin nadsyłania prac zostaje wydłużony do dnia 26 września 2014 r. Wszystkie dotychczas nadesłane prace konkursowe będą oceniane w kategoriach, do których zostały zgłoszone.

Więcej…
 
Komunikat w sprawie przesyłania sprawozdań z realizacji projektu „Kibic na 6”. Drukuj
Autor: Aleksandra Klimczak (tel. 95 725 50 34)   
piątek, 13 czerwca 2014 09:11

kibic na 6 ludekSzanowni Państwo

Szkoły i placówki oświatowe, które podjęły działania w ramach projektu „Kibic na 6” proszone są o przesłanie sprawozdań z jego realizacji do dnia 20 czerwca 2014 r. Wzór sprawozdania zamieszczono w załączniku nr 1.

 

Projekt realizowany w roku szkolnym 2013/2014 cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci i młodzieży jak i grona pedagogicznego oraz rodziców. W związku z napływającymi informacjami, że nie wszystkie szkoły i placówki podejmujące działania objęte projektem złożyły deklarację przystąpienia do jego realizacji, o przesłanie sprawozdania prosimy także te szkoły i placówki, które nie zgłosiły do Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim Deklaracji Kibica na 6, a realizowały kompleksowo lub częściowo założenia projektu.

Więcej…
 
Konkurs filmowy i fotograficzny „Kibic na 6” Drukuj
Autor: Aleksandra Klimczak (tel. 957255034)   
piątek, 09 maja 2014 14:07

kibic na 6 ludekWojewoda Lubuski i Lubuski Kurator Oświaty zapraszają uczniów lubuskich szkół do udziału w konkursach realizowanych w ramach projektu KIBIC NA 6.

Głównymi celami konkursów jest kształtowanie świadomości kulturalnego kibicowania i propagowanie podejmowania przez dzieci i młodzież tematyki objętej projektem. Regulaminy poniższych konkursów ze szczegółowymi informacjami znajdują się w załącznikach.

 

- konkurs na film KIBIC NA 6 dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa lubuskiego,

- konkurs fotograficzny KIBIC NA 6 dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu województwa lubuskiego.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet