BIP

bezpieczna szkola
wypoczynek
 
erasmus plus
kibicna6
ewd
szkola-z-pasja
ComeniusImpuls_border
efs 2 sek
grypa
vp11
Kibic na 6
Realizacja projektu „Kibic na 6” w roku szkolnym 2014/2015 Drukuj
Autor: Aleksandra Klimczak (tel. 95 725 50 34)   
poniedziałek, 08 września 2014 10:15

kibic na 6 ludekSzanowni Państwo,

 

w związku z kontynuacją projektu „Kibic na 6” w roku szkolnym 2014/2015, przypominamy że termin nadsyłania prac na konkursy fotograficzny i filmowy, organizowane w ramach projektu „Kibic na 6”, został wydłużony do dnia 26 września 2014 r. Wszystkie dotychczas nadesłane prace konkursowe będą oceniane w kategoriach, do których zostały zgłoszone. Prace, które wpłyną po terminie nie będą brały udziału w konkursie. Regulaminy konkursów oraz szczegółowe informacje zamieszczono w załącznikach.

 

Projekt realizowany w roku szkolnym 2013/2014 cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci i młodzieży jak i grona pedagogicznego oraz rodziców. W związku z napływającymi informacjami, że nie wszystkie szkoły i placówki podejmujące działania objęte projektem złożyły deklaracje przystąpienia do jego realizacji, o przesłanie sprawozdania prosimy także te szkoły i placówki, które nie zgłosiły do Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim Deklaracji Kibica na 6, a realizowały kompleksowo lub częściowo założenia projektu. Szkoły i placówki oświatowe, które podjęły działania w ramach projektu „Kibic na 6”, proszone są o przesłanie sprawozdań z jego realizacji w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20 września 2014 r. Wzór sprawozdania zamieszczono w załączniku nr 3.

Więcej…
 
Komunikat dotyczący konkursów fotograficznego i filmowego realizowanych w ramach projektu „Kibic na 6”. Drukuj
Autor: Aleksandra Klimczak (tel. 95 725 50 34)   
środa, 18 czerwca 2014 15:20

kibic na 6 ludekSzanowni Państwo

 

W związku z licznymi zapytaniami i prośbami o możliwość wydłużenia terminu nadsyłania prac fotograficznych i filmowych na konkursy organizowane w ramach projektu „Kibic na 6” informujemy, że termin nadsyłania prac zostaje wydłużony do dnia 26 września 2014 r. Wszystkie dotychczas nadesłane prace konkursowe będą oceniane w kategoriach, do których zostały zgłoszone.

Więcej…
 
Komunikat w sprawie przesyłania sprawozdań z realizacji projektu „Kibic na 6”. Drukuj
Autor: Aleksandra Klimczak (tel. 95 725 50 34)   
piątek, 13 czerwca 2014 09:11

kibic na 6 ludekSzanowni Państwo

Szkoły i placówki oświatowe, które podjęły działania w ramach projektu „Kibic na 6” proszone są o przesłanie sprawozdań z jego realizacji do dnia 20 czerwca 2014 r. Wzór sprawozdania zamieszczono w załączniku nr 1.

 

Projekt realizowany w roku szkolnym 2013/2014 cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci i młodzieży jak i grona pedagogicznego oraz rodziców. W związku z napływającymi informacjami, że nie wszystkie szkoły i placówki podejmujące działania objęte projektem złożyły deklarację przystąpienia do jego realizacji, o przesłanie sprawozdania prosimy także te szkoły i placówki, które nie zgłosiły do Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim Deklaracji Kibica na 6, a realizowały kompleksowo lub częściowo założenia projektu.

Więcej…
 
Konkurs filmowy i fotograficzny „Kibic na 6” Drukuj
Autor: Aleksandra Klimczak (tel. 957255034)   
piątek, 09 maja 2014 14:07

kibic na 6 ludekWojewoda Lubuski i Lubuski Kurator Oświaty zapraszają uczniów lubuskich szkół do udziału w konkursach realizowanych w ramach projektu KIBIC NA 6.

Głównymi celami konkursów jest kształtowanie świadomości kulturalnego kibicowania i propagowanie podejmowania przez dzieci i młodzież tematyki objętej projektem. Regulaminy poniższych konkursów ze szczegółowymi informacjami znajdują się w załącznikach.

 

- konkurs na film KIBIC NA 6 dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa lubuskiego,

- konkurs fotograficzny KIBIC NA 6 dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu województwa lubuskiego.

Więcej…
 
Zasady realizacji projektu „Kibic na 6” Drukuj
Autor: Aleksandra Klimczak (tel.   
wtorek, 29 kwietnia 2014 10:17

kibic na 6 ludekSzanowni Państwo

 

Realizacja przez szkoły i placówki projektu Kibic na 6 stanowi poszerzenie oferty dydaktycznej, wychowawczej i profilaktycznej dla dzieci i młodzieży w zakresie kształtowania pożądanych postaw i umiejętności młodych ludzi wobec współczesnych zjawisk i zachowań społecznych towarzyszących imprezom sportowym. Przedstawione poniżej zasady realizacji projektu mają na celu usystematyzowanie podejmowanych działań oraz ułatwienie planowania sposobów realizacji założeń projektu przez zgłoszone szkoły i placówki.

 

Informujemy, że rejestracja szkół i placówek realizujących projekt Kibic na 6 trwać będzie do połowy maja bieżącego roku. Zapraszamy do przesyłania Deklaracji Szkoły Kibica na 6, zamieszczonej w załączniku. Dodatkowe informacje oraz materiały dydaktyczne służące do realizacji projektu dostępne są w publikacjach zamieszczonych na naszej stronie internetowej w zakładce KIBIC NA 6 oraz na stronie projektu http://www.kibicna6.pl

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet