|
Autor: Beata Wachowiak (tel. 957255026)
|
|
czwartek, 05 sierpnia 2010 09:46 |
|
Konferencje na temat Znaczenia ewaluacji zewnętrznej dla sprawowania lokalnej polityki oświatowej oraz Roli dyrektora i ośrodków doskonalenia w nadzorze pedagogicznym realizowane w ramach realizacji III Priorytetu Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki „Program wzmocnienia efektywności systemu nadzoru pedagogicznego i oceny jakości pracy szkoły etap II” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.
W ramach realizacji III Priorytetu Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki „Program wzmocnienia efektywności systemu nadzoru pedagogicznego i oceny jakości pracy szkoły etap II” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego zostały zaplanowane konferencje regionalne, które odbędą się w pięciu ośrodkach w Polsce, tj. we Wrocławiu, Bydgoszczy, Krakowie, Olsztynie oraz Warszawie.
Dla dyrektorów szkół i placówek doskonalenia nauczycieli oraz przedstawicieli organów prowadzących z województwa lubuskiego przewidziany został udział w konferencjach organizowanych w dniu 23 września 2010 r. we Wrocławiu. Odbędą się one w Auli Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, ul. C.K. Norwida 25/27.
Tematyka konferencji jest zróżnicowana w zależności od odbiorców.
|
Godz. spotkania
|
Tematyka spotkania
|
Adresaci
|
|
12:00-14:00
|
Znaczenie ewaluacji zewnętrznej dla sprawowania lokalnej polityki oświatowej
|
przedstawiciele organów prowadzących
|
|
14:30-16:30
|
Rola dyrektora i ośrodków doskonalenia w nadzorze pedagogicznym
|
dyrektorzy szkół/placówek oraz ośrodków doskonalenia nauczycieli
|
Jednocześnie informujemy, iż osoby zakwalifikowane otrzymają od organizatorów imienne zaproszenia na adresy wskazane w zgłoszeniu. |