„Partnerstwo w kształceniu zawodowym”
Szanowni Państwo
Dyrektorzy lubuskich szkół prowadzących kształcenie zawodowe, Kierownicy szkolenia praktycznego, Pracodawcy, Przedstawiciele organów prowadzących
Lubuski Kurator Oświaty we współpracy z Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefą Ekonomiczną organizuje konferencję pn. „Partnerstwo w kształceniu zawodowym”. Odbędzie się ona 21 maja 2018 r. w godzinach 10.00 – 13.45 w Auli Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wlkp., ul. Fryderyka Chopina 52, 66-400 Gorzów Wielkopolski, budynek nr 5.
Patronat medialny nad konferencją został objęty przez TVP3 Telewizja Polska S.A. Oddział w Gorzowie Wlkp. oraz Radio Zachód S.A.Podczas konferencji zostaną przedstawione doświadczenia szkół, pracodawców oraz organów prowadzących w zakresie budowania efektywnego partnerstwa w kształceniu zawodowym.
Serdecznie zapraszamy Dyrektorów lubuskich szkół prowadzących kształcenie zawodowe, Kierowników szkolenia praktycznego, Pracodawców, Przedstawicieli organów prowadzących województwa lubuskiego.
Pogram konferencji
Czas |
Moduł/Tematyka |
Prelegent |
9.00-10.00 |
Rejestracja uczestników. |
|
10.00 – 11.00 |
Rozpoczęcie konferencji - Lubuski Kurator Oświaty Ewa Rawa |
|
Wystąpienie Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka |
||
Wystąpienie Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbiety Rafalskiej |
||
Wystąpienie Wiceminister Edukacji Narodowej Marzeny Machałek |
||
11.00 – 12.15 |
Partnerstwo w kształceniu zawodowym |
|
Struktura szkolnictwa zawodowego w województwie lubuskim |
Ewa Rawa, Lubuski Kurator Oświaty |
|
Kreowanie współpracy ze szkołami Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej |
Krzysztof Kielec, Prezes Zarządu Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. |
|
„Zawodowcy w Gorzowie” – współpraca gorzowskich szkół z rynkiem pracy |
Renata Pliżga, Dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp. |
|
Rola mediów w promocji szkolnictwa branżowego |
Robert Jałowy Dyrektor TVP3 Oddział w Gorzowie Wlkp. |
|
Pracodawca jako nauczyciel |
Paweł Salamon, Szef Kuchni Restauracji Smolarnia, pracownik Zespołu Szkól Gastronomicznych im. Febronii Gajewskiej-Karamać prowadzący zajęcia z zakresu kształcenia zawodowego |
|
12.15 - 12.45 |
Przerwa kawowa |
|
12.45 – 13.45
|
Współpraca pracodawców ze szkołami i innymi instytucjami systemu oświaty województwa lubuskiego – panel dyskusyjny |
|
Kształtowanie kluczowych umiejętności na rynku pracy |
ICT Poland Sp. z o. o. |
|
Panel dyskusyjny |
1. Branża logistyczna – dyrektor Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Sulęcinie, przedstawiciel organu prowadzącego, przedstawiciel firmy Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp.k. w Sulęcinie 2. Branża budowlana – dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych w Zielonej Górze, przedstawiciel organu prowadzącego, przedstawiciel firmy ABG Sp. z o.o. w Zielonej Górze 3. Branża mechaniczna – dyrektor CKZiU „Elektryk”, przedstawiciel organu prowadzącego, przedstawiciel firmy Nord Napędy Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o w Nowej Soli |
|
13.45 |
Zakończenie konferencji |
Rozpoczęcie: 2018-05-21 10:00:00
Zakończenie: 2018-05-21 13:45:00
Konferencja przeznaczona dla powiatów: -/-
Rejestracja została zamknięta. Konferencja została zakończona.
Lista aktualnych uczestników
Zajętych: 152, Wolnych: 88, Max: 240
Lp. | Imię, Nazwisko | Identyfikator | Placówka | Zgłoszono |
---|---|---|---|---|
152. | Piotr Kr... | #6763 | Zespół Szkół Mechanicznych | 08.05 13:28 |
151. | Marcin Kr... | #6764 | Zespół Szkół Mechanicznych | 08.05 13:28 |
150. | Roman Mi... | #6765 | Zespół Szkół Mechanicznych | 08.05 13:28 |
149. | Stanisław Sk... | #6766 | Zespół Szkół Mechanicznych | 08.05 13:31 |
148. | Zbigniew Ru... | #6767 | Zespół Szkół Mechanicznych | 08.05 13:31 |
147. | Ewa St... | #6771 | Zespół Szkół Budowlanych | 08.05 14:15 |
146. | Wacław Br... | #6772 | Zespół Szkół Budowlanych | 08.05 14:15 |
145. | Waldemar Gł... | #6773 | Zespół Szkół Budowlanych | 08.05 14:15 |
144. | Małgorzata Pa... | #6774 | Zespół Szkół Gastronomicznych Im.Febronii Gajewskiej-Karamać | 08.05 15:30 |
143. | Seweryn We... | #6775 | Zespół Szkół Gastronomicznych Im.Febronii Gajewskiej-Karamać | 08.05 15:32 |
142. | Gabriela Fi... | #6776 | Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych | 09.05 07:43 |
141. | Ewa Ko... | #6777 | Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych | 09.05 07:43 |
140. | Jarosław Pa... | #6778 | Centrum Kształcenia Zawodowego | 09.05 08:10 |
139. | Dorota Ka... | #6779 | Centrum Kształcenia Zawodowego | 09.05 08:11 |
138. | Tomasz Gr... | #6780 | Centrum Kształcenia Zawodowego | 09.05 08:12 |
137. | Alicja Cz... | #6781 | Zespół Szkół Technicznych | 09.05 08:18 |
136. | Ryszard Fa... | #6782 | Zespół Szkół Technicznych | 09.05 08:18 |
135. | Piotr Ko... | #6783 | Zespół Szkół Technicznych | 09.05 08:18 |
134. | Anna Ma... | #6784 | Zespół Szkół Odzieżowych im. K. Kieślowskiego | 09.05 08:26 |
133. | Maria Sz... | #6785 | Zespół Szkół Odzieżowych im. K. Kieślowskiego | 09.05 08:26 |
132. | Jolanta Wa... | #6786 | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Lecha Wierusza | 09.05 08:39 |
131. | Katarzyna Ni... ... | #6787 | Zespół Szkół Zawodowych Pbo | 09.05 10:37 |
130. | Mirosław Sz... | #6788 | Zespół Szkół Zawodowych Pbo | 09.05 10:37 |
129. | Ludwik Wo... | #6789 | Zespół Szkół Zawodowych Pbo | 09.05 10:37 |
128. | Irena Kl... | #6790 | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Międzyrzeczu | 09.05 10:37 |
127. | Beata Ma... | #6791 | Ślusarstwo-Tokarstwo Wiesława Ślusarek | 09.05 10:37 |
126. | Artur Du... | #6792 | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Międzyrzeczu | 09.05 10:37 |
125. | Bogusław Ba... | #6793 | Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego | 09.05 12:57 |
124. | Bogusław Ba... | #6794 | Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego | 09.05 12:57 |
123. | Katarzyna Be... | #6795 | Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego | 09.05 12:57 |
122. | Magdalena Gr... | #6796 | Zespół Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej | 09.05 14:27 |
121. | Mariusz Zb... | #6797 | Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego We Wschowie | 09.05 14:47 |
120. | Beata Be... | #6798 | Zespół Szkół Mechanicznych | 10.05 08:29 |
119. | Zbigniew St... | #6799 | Zespół Szkół Technicznych i Licealnych w Żaganiu | 10.05 09:12 |
118. | Maria Sk... | #6800 | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego | 10.05 11:14 |
117. | Michael Ri... | #6801 | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego | 10.05 11:14 |
116. | Małgorzata Ko... | #6802 | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego | 10.05 11:14 |
115. | Stanisław Wo... | #6803 | Zespół Szkół Technicznych Im.Inż. Tadeusza Tańskiego | 10.05 11:19 |
114. | Czesław Dz... | #6804 | Zespół Szkół Technicznych Im.Inż. Tadeusza Tańskiego | 10.05 11:19 |
113. | Andrzej Li... | #6805 | Zespół Szkół Technicznych Im.Inż. Tadeusza Tańskiego | 10.05 11:19 |
112. | Robert No... | #6806 | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żarach | 10.05 11:50 |
111. | Joanna Ma... | #6807 | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żarach | 10.05 11:50 |
110. | Karol Ho... | #6808 | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żarach | 10.05 11:50 |
109. | Marlena Mł... | #6809 | Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcacych | 10.05 12:40 |
108. | Adriana Kr... | #6810 | Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcacych | 10.05 12:40 |
107. | Katarzyna Żu... | #6811 | Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcacych | 10.05 12:40 |
106. | Anna Sz... | #6812 | Hotel ,,Qubus | 10.05 12:55 |
105. | Jolanta Pa... | #6813 | Gminny Zespół Szkół | 10.05 12:59 |
104. | Mateusz Ma... | #6814 | Gminny Zespół Szkół | 10.05 12:59 |
103. | Iwona Ma... | #6815 | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 | 10.05 13:02 |
102. | Dorota Pi... | #6816 | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 | 10.05 13:02 |
101. | Daniel Le... | #6817 | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. M. Dąbrowskiej w Nowej Soli | 11.05 13:12 |
100. | Jerzy Ch... ... | #6818 | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. M. Dąbrowskiej w Nowej Soli | 11.05 13:12 |
99. | Renata Cz... | #6819 | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. M. Dąbrowskiej w Nowej Soli | 11.05 13:12 |
98. | Ewa Om... | #6820 | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Jana Pawła II | 11.05 17:51 |
97. | Elżbieta Sp... | #6821 | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Jana Pawła II | 11.05 17:51 |
96. | Stanisław Ro... | #6822 | Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych | 14.05 09:11 |
95. | Małgorzata Ra... | #6823 | Zespół Szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki | 14.05 09:18 |
94. | Bartosz Gr... | #6824 | Zespół Szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki | 14.05 09:18 |
93. | Katarzyna El... | #6825 | Zespół Szkół Budowlanych im. Tadeusza Kościuszki | 14.05 09:18 |
92. | Irena Sz... | #6826 | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. Leszka Kołakowskiego w Kozuchowie. | 14.05 09:19 |
91. | Jolanta Op... ... | #6827 | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ,,Medyk" | 14.05 10:21 |
90. | Elżbieta No... | #6828 | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ,,Medyk" | 14.05 10:21 |
89. | Irena Sz... Be... | #6829 | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ,,Medyk" | 14.05 10:22 |
88. | Arleta Śn... | #6830 | Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych | 14.05 10:28 |
87. | Krystyna Go... | #6831 | Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych | 14.05 10:28 |
86. | Grzegorz Kő... | #6832 | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "Elektryk" | 14.05 11:15 |
85. | Grzegorz Kő... | #6833 | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "Elektryk" | 14.05 11:15 |
84. | Jarosław Cy... | #6834 | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "Elektryk" | 14.05 11:15 |
83. | Artur Ka... | #6835 | Zespół Szkół Elektrycznych | 14.05 11:59 |
82. | Aneta Ma... | #6836 | Zespół Szkół Elektrycznych | 14.05 12:00 |
81. | Krzysztof Lą... | #6837 | Zespół Szkół Elektrycznych | 14.05 12:01 |
80. | Tomasz Ły... | #6838 | Nord Napędy Sp Z.O.O | 14.05 12:07 |
79. | Grzegorz Mr... | #6840 | Zespół Szkół Technicznych im. Stanisława Lema | 14.05 12:09 |
78. | Beata Kl... | #6841 | Zespół Szkół Technicznych im. Stanisława Lema | 14.05 12:09 |
77. | Agnieszka Tr... -... St... | #6842 | Nord Napędy Zakłady Produkcyjne Sp. z O.O. | 14.05 13:00 |
76. | Jezry Ba... | #6843 | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego | 14.05 13:27 |
75. | Waldemar Ja... | #6844 | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego | 14.05 13:27 |
74. | Aneta Ma... | #6845 | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku | 15.05 08:45 |
73. | Wioletta Fi... | #6846 | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku | 15.05 08:45 |
72. | Aneta Ma... | #6847 | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku | 15.05 08:45 |
71. | Radosław Św... | #6848 | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku | 15.05 08:45 |
70. | Barbara Ko... | #6849 | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych | 15.05 09:11 |
69. | Beata Lo... -... Kw... | #6850 | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych | 15.05 09:12 |
68. | Jolanta Ka... | #6851 | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy | 15.05 09:21 |
67. | Wiesław So... | #6853 | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy | 15.05 09:21 |
66. | Andrzej Sk... | #6854 | Zespół Szkół Zawodowych w Szprotawie | 15.05 10:28 |
65. | Beata Ko... | #6855 | Zespół Szkół nr 12 im. Jana III Sobieskiego | 15.05 10:44 |
64. | Paweł Ro... | #6856 | Zespół Szkół nr 12 im. Jana III Sobieskiego | 15.05 10:44 |
63. | Ewelina Ko... | #6857 | Zespół Szkół nr 12 im. Jana III Sobieskiego | 15.05 10:44 |
62. | Anita Ga... | #6858 | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Im Jana Pawła II w Lubsku | 15.05 11:01 |
61. | - | #6859 | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Im Jana Pawła II w Lubsku | 15.05 11:01 |
60. | - | #6860 | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Im Jana Pawła II w Lubsku | 15.05 11:01 |
59. | Violetta Sz... | #6861 | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłowej | 15.05 11:08 |
58. | Jadwiga Ga... | #6862 | Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu | 15.05 12:40 |
57. | Andrzej Bu... | #6863 | Firma Zyguła | 15.05 13:17 |
56. | Zbigniew Ha... | #6864 | Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Henrykowie | 15.05 14:22 |
55. | Mariusz Ci... | #6865 | Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Henrykowie | 15.05 14:22 |
54. | Arletta St... | #6866 | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Konopnickiej | 16.05 09:31 |
53. | Zofia Da... | #6867 | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. J.Korczaka | 16.05 09:43 |
52. | Danuta Ma... | #6868 | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sulęcinie | 16.05 10:00 |
51. | Ewa Ma... | #6869 | Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Żaganiu | 16.05 10:14 |
50. | Jolanta Cy... | #6870 | Zespół Szkół Specjalnych nr 1 | 16.05 10:56 |
49. | Emil Bł... | #6871 | Zespół Szkoł Specjalnych nr 14 | 16.05 11:04 |
48. | Emil Bł... | #6872 | Zespół Szkoł Specjalnych nr 14 | 16.05 11:04 |
47. | Agnieszka So... | #6873 | Zespół Szkoł Specjalnych nr 14 | 16.05 11:04 |
46. | Wioletta Bu... | #6874 | Zespół Szkoł Specjalnych nr 14 | 16.05 11:04 |
45. | Łukasz Ru... | #6875 | Opzl/Park Technologiczny Interior | 16.05 11:07 |
44. | Jerzy Ba... | #6876 | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego | 16.05 11:22 |
43. | Mirosław Fu... | #6877 | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego | 16.05 11:22 |
42. | Waldemar Ja... | #6878 | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego | 16.05 11:22 |
41. | Grażyna So... | #6879 | Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie | 16.05 12:04 |
40. | Robert Św... | #6880 | Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie | 16.05 12:04 |
39. | Wz. Wi... Bu... | #6881 | Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie | 16.05 12:04 |
38. | Krzysztof Ja... | #6882 | Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie | 16.05 12:04 |
37. | Iwona Ga... | #6883 | Zespół Szkół Specjalnych w Krośnie Odrzańskim | 16.05 12:09 |
36. | Leszek Na... | #6884 | Zespół Szkół im. M. Skłodowskiej-Curie | 16.05 12:34 |
35. | Małgorzata Ka... | #6885 | Zespół Szkół im. M. Skłodowskiej-Curie | 16.05 12:34 |
34. | Monika Ka... | #6886 | Zespół Szkół im. M. Skłodowskiej-Curie | 16.05 12:34 |
33. | Magdalena Au... -... Ol... | #6887 | Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy | 16.05 14:02 |
32. | Aleksandra Zo... | #6888 | Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy | 16.05 14:04 |
31. | Marcin Sz... | #6889 | Zespół Szkół Ogrodniczych | 17.05 09:00 |
30. | Jarosław Le... | #6890 | Zespół Szkół Ogrodniczych | 17.05 09:00 |
29. | Damian Ja... | #6891 | I Zespół Szkół im. Stanisława Staszica | 17.05 09:00 |
28. | Magdalena Ky... Vi... | #6892 | I Zespół Szkół im. Stanisława Staszica | 17.05 09:00 |
27. | Marek ... Wo... | #6893 | I Zespół Szkół im. Stanisława Staszica | 17.05 09:00 |
26. | Piotr Ba... ... | #6894 | Zsp Iłowa | 17.05 09:03 |
25. | Piotr Ch... | #6895 | Branżowa Szkoła i Stopnia nr 1 w Sosw We Wschowie | 17.05 10:31 |
24. | Janusz ... St... | #6896 | Ośrodek Dla Dzieci z Wadami Słuchu i Mowy w Żarach | 17.05 10:50 |
23. | Jarosław Ka... | #6897 | Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorzowie Wlkp. | 17.05 12:56 |
22. | Jerzy Zy... | #6898 | Zespół Szkół Ekonomicznych w Gorzowie Wlkp. | 17.05 12:56 |
21. | Tadeusz Na... | #6899 | Zespół Szkół Budowlanych i Samochodowych | 17.05 12:57 |
20. | Jarosław Oz... | #6900 | Zespół Szkół Budowlanych i Samochodowych | 17.05 12:57 |
19. | Marzena Gi... | #6901 | Zespół Szkół Budowlanych i Samochodowych | 17.05 12:57 |
18. | Sabina Or... | #6902 | Powiatowy Zespół Szkół w Świebodzinie | 17.05 13:20 |
17. | Dariusz Wo... | #6903 | Powiatowy Zespół Szkół w Świebodzinie | 17.05 13:20 |
16. | Joanna Wo... | #6904 | Powiatowy Zespół Szkół w Świebodzinie | 17.05 13:20 |
15. | Jan Ła... | #6905 | Powiatowy Zespół Szkół w Świebodzinie | 17.05 13:20 |
14. | Barbara Bo... | #6906 | Zespół Szkól Ekonimicznych | 17.05 14:45 |
13. | Renata Mu... | #6909 | Zespół Szkól Ekonimicznych | 17.05 14:45 |
12. | Renata Gó... | #6910 | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego „Medyk” w Zielonej Gorze | 17.05 15:32 |
11. | Renata Gó... ... | #6911 | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego „Medyk” w Zielonej Gorze | 17.05 15:32 |
10. | Barbara St... ... | #6912 | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego „Medyk” w Zielonej Gorze | 17.05 15:32 |
9. | Justyna Ja... ... | #6913 | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego „Medyk” w Zielonej Gorze | 17.05 15:32 |
8. | Elżbieta To... | #6914 | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sulechowie | 18.05 09:59 |
7. | Adrian Wo... | #6915 | Zespół Szkół Samorządowych w Witnicy | 18.05 11:55 |
6. | Elżbieta Ja... | #6916 | Zespół Szkół Samorządowych w Witnicy | 18.05 11:55 |
5. | Anna Si... ... | #6917 | Zespół Szkół Samorządowych w Witnicy | 18.05 11:55 |
4. | Dagmara Zi... | #6918 | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy | 18.05 12:03 |
3. | Krystyna Sa... | #6919 | Zespół Szkół Ekonomicznych w Żarach | 18.05 15:14 |
2. | Rafał Pa... | #6920 | Janas Logistics Sp. z O. O. | 18.05 23:51 |
1. | Beata Kl... | #6921 | Janas Logistics Sp. z O. O. | 18.05 23:51 |