menu główne

banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Arkusze kontroli planowych na rok szkolny 2010/2011 Drukuj
Autor: Ewa Krzyżanowska (tel. 957255025)
czwartek, 14 października 2010 10:54

We wrześniu na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej (www.reformaprogramowa.men.gov.pl) w zakładce Nadzór pedagogiczny zamieszczono 4 arkusze kontroli do przeprowadzania kontroli planowych w roku szkolnym 2010/2011.

Obecnie kontrole planowe przeprowadzane są z wykorzystaniem już zatwierdzonych przez Ministra Edukacji Narodowej arkuszy kontroli. Zachęcamy wszystkich Dyrektorów szkół i placówek do zapoznania się z arkuszami i przygotowania do kontroli planowych.

Z informacji uzyskanej przez pracownika Ministerstwa wynika, że z chwilą zatwierdzenia przez Panią Minister kolejnych arkuszy, będą one sukcesywnie umieszczane na stronie internetowej MEN.

sio

prawo_oswiatowe