Rodzice i uczniowie

grypa
vp11
Ogólnopolska Olimpiada „Myśli Jana Pawła II” Drukuj
Autor: Krzysztof Kowaluk (tel. 957255006)
czwartek, 12 grudnia 2013 12:44

logo myslj pIIPodlaski Kurator Oświaty oraz Publiczne Gimnazjum nr 2 i Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Łomży zapraszają uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w VI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady „Myśli Jana Pawła II”. W bieżącym roku szkolnym temat przewodni konkursu to: „Jan Paweł II – Papież Dialogu”.

Olimpiada ma charakter otwarty oraz trójstopniowy. Kolejne eliminacje konkursowe będą przeprowadzone w terminach:

• I stopień (szkolny) – 12 lutego 2014 r.
  • II stopień (wojewódzki) – 9 kwietnia 2014 r.
  • III stopień (ogólnopolski) – 6 – 7 czerwca 2014 r.

Szkoła zgłasza swój udział w konkursie w terminie do 31 stycznia 2014 r. poprzez wypełnienie elektronicznego formularza dostępnego na stronie internetowej i przesłanie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Regulamin, zakres tematyczny, formularz zgłoszeniowy, harmonogram olimpiady dostępne są na stronie: http://www.olimpiadajpii.pl

sio

prawo_oswiatowe