Rodzice i uczniowie

efs 2 sek
grypa
vp11
CZYTANIE WARTE ZACHODU - Konkurs dla uczniów gimnazjów województwa lubuskiego Drukuj
Autor: Aleksandra Klimczak (tel. 95 725 50 34)
piątek, 21 marca 2014 15:33

lubuskie warte zachodu17 marca odbył się etap szkolny Konkursu dla uczniów gimnazjów województwa lubuskiego CZYTANIE WARTE ZACHODU. Do II etapu zakwalifikowało się 171 uczniów (imienna lista zakwalifikowanych w załączeniu).

Zawody II stopnia zostaną przeprowadzone 28 marca 2014 r. w godz. 11.00-13.00 w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wlkp., ul. Chopina 52 (budynek nr 5).

Zawody II stopnia:

- polegają na napisaniu wypracowania na jeden z pięciu tematów związanych z problematyką podejmowaną przez lektury wskazane w regulaminie,

- sprawdzą umiejętność samodzielnej interpretacji przeczytanych tekstów literackich.

Do zawodów III stopnia zakwalifikują się uczniowie, którzy uzyskają co najmniej 50% punktów możliwych do zdobycia na II etapie.

Pobierz listę osób zakwalifikowanych do II etapu

sio

prawo_oswiatowe