menu główne

V Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Wesołego Alleluja" Drukuj
Autor: Grzegorz Rados
środa, 15 marca 2017 11:53

szkolapodstawowawwoliSzkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej zaprasza dzieci przedszkolne oraz uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w V edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Wesołego Alleluja". Konkurs patronatem honorowym objęli Podkarpacki Kurator Oświaty, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Burmistrz Boguchwały oraz Prezes Banku Spółdzielczego w Niechobrzu.

Zadaniem uczestników jest wykonanie kartki wielkanocnej w formacie A – 5, technika wykonania- dowolna.

Prace muszą być wykonane samodzielnie i będą oceniane w 3 grupach wiekowych:

1) dzieci przedszkolne;

2) klasy I – III;

3) klasy IV – VI.

Kartki powinny być opisane na odwrocie według wzoru umieszczonego w załączonym poniżej regulaminie.

Prace należy nadsyłać do dnia 7 kwietnia 2017r. ( decyduje data stempla pocztowego) na adres organizatora konkursu (w regulaminie).

Wyniki konkursu oraz termin wręczenia nagród dostępne będą na stronie: www.spwolazglobienska.pl .

Załączniki:

1. Regulamin konkursu