menu główne

banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Program Szkoła z klasą 2.0 Drukuj
Autor: Iwona Bydłowska (tel.957255034)
piątek, 14 września 2012 09:39

altCentrum Edukacji Obywatelskiej zaprasza szkoły wszystkich poziomów edukacyjnych do udziału w trzeciej edycji Szkoły z klasą 2.0

Tematem przewodnim trzeciej edycji programu będzie Współpraca 2.0 Program skierowany jest do nauczycieli i dyrektorów, którzy chcą kształtować u uczniów umiejętności odpowiedzialnego i twórczego korzystania z nowych technologii oraz są przekonani, że stosowanie technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) może pomóc w mądrej i skutecznej edukacji. Udział w programie jest nieodpłatny. Akcja objęta jest honorowym patronatem Minister Edukacji Narodowej Krystyny Szumilas.

Kontakt z zespołem Szkoły z klasą 2.0:

Centrum Edukacji Obywatelskiej
Noakowskiego 10/1 00-666 Warszawa

Więcej informacji na stronie:

www.ceo.org.pl

sio