menu główne

banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Przykład dobrej praktyki w Przedszkolu Miejskim Nr 2 w Kostrzynie n/Odrą – projekt „Odkrywamy tajemnice wody” Drukuj
poniedziałek, 19 września 2011 11:21

Na wniosek dyrektora Przedszkola Miejskiego Nr 2 im. Kostrzyńskich Papierników w Kostrzynie n/Odrą prezentujemy przykład dobrej praktyki, który dotyczy projektu edukacyjno-wychowawczego, realizowanego w przedszkolu w 2010 r. jako innowacja pedagogiczna pod nazwą: Metoda projektu badawczego:  „Odkrywamy tajemnice wody”.

Metoda projektu badawczego:  „Odkrywamy tajemnice wody” , opracowana przez nauczycielki przedszkola, została wprowadzona  dla realizacji celów dotyczących budowania wiedzy o świecie przyrodniczym, technicznym i społecznym. Innowacyjna metoda pracy z dziećmi przyniosła oczekiwane rezultaty i spotkała się  z akceptacją dzieci,  rodziców i nauczycieli.

Rada Pedagogiczna  Przedszkola Miejskiego nr 2 w Kostrzynie w dniu 20 kwietnia 2011 r. w uchwale Nr 18/2010/2011 uznała przedsięwzięcie za przykład dobrej praktyki.

Przykład dobrej praktyki będzie prezentowany do 19 września 2013 r.

Opis przykładu dobrej praktyki

Prezentacja multimedialna