Nadzór pedagogiczny

efs 2 sek
grypa
vp11
Innowacja pedagogiczna „Zrób to sam, czyli eksperymenty i doświadczenia przyrodnicze”. Drukuj
Autor: Grzegorz Rados (tel. 95 725 50 33)
czwartek, 31 maja 2012 15:03
altNa wniosek dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Żaganiu prezentujemy przykład dobrej praktyki – Innowacja pedagogiczna „Zrób to sam, czyli eksperymenty i doświadczenia przyrodnicze”.

Innowacja pedagogiczna została wprowadzona w roku szkolnym 2009/2010. Obecnie trwa już trzecia edycja. Innowacja cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów i stanowi ciekawą formę zajęć pozalekcyjnych. Udział w zajęciach dodaje uczniom pewności siebie i zachęca do startów w konkursach przedmiotowych.

Innowacja pedagogiczna „Zrób to sam, czyli eksperymenty i doświadczenia przyrodnicze” była prezentowana  na warsztacie dla nauczycieli, kongresie przyrodniczym, kursie dla nauczycieli. Rada Pedagogiczna PSP 4 w Żaganiu uznała uchwałą innowację pedagogiczną za Przykład Dobrej Praktyki.

Załącznik 2: Prezentacja

sio