Nadzór pedagogiczny

grypa
vp11
Przykład dobrej praktyki – Przedszkole Nr 2 w Lubsku Drukuj
Autor: Grażyna Kołogrecka-Dul (tel. 957255031)
środa, 02 czerwca 2010 10:58

Na wniosek Pani Agnieszki Boszko-Szczęśniak, dyrektora Przedszkola Nr 2 w Lubsku  prezentujemy przykład dobrej praktyki opracowany przez zespół nauczycieli w składzie: Grażyna Michałowska, Alicja Kiszkiel, Agnieszka Boszko-Szczęśniak. PDP dotyczy realizowanej i zakończonej innowacji pedagogicznej o nazwie „Jesteśmy częścią przyrody i chcemy ją poznawać, odkrywać i chronić”.

W opinii Rady Pedagogicznej Przedszkola Nr 2 w Lubsku oraz Rady Rodziców realizacja zadań określonych w ramach ww. innowacji pedagogicznej przyczyniła się do osiągnięcia zakładanych celów i uzyskania oczekiwanych efektów. Podjęto uchwałę w sprawie uznania przedsięwzięcia za przykład dobrych praktyk - uchwała Nr 3/2010 z dnia 15.04.2010r. Rady Pedagogicznej Przedszkola nr 2 w Lubsku oraz uchwała Nr 2 /2010 z dnia 15.04.2010 r. Rady Rodziców Przedszkola nr 2 w Lubsku.

Przykład dobrej praktyki będzie prezentowany do 27 maja 2012 r.

Opis przykładu dobrej praktyki

sio