BIP
Nadzór pedagogiczny

bezpieczna szkola
wypoczynek
 
erasmus plus
kibicna6
ewd
szkola-z-pasja
ComeniusImpuls_border
efs 2 sek
grypa
vp11
Raporty z ewaluacji zewnętrznych całościowych i problemowych przeprowadzonych w województwie lubuskim w roku szkolnym 2010/2011 Drukuj
Autor: Beata Wachowiak (tel. 957255026)   
środa, 26 października 2011 08:33

Raporty z ewaluacji zewnętrznych całościowych i problemowych przeprowadzonych w województwie lubuskim w roku szkolnym 2010/2011.

 

Ewaluacja zewnętrzna całościowa

 

Przedszkola:

  1. Przedszkole Samorządowe nr 2 "Pinokio", ul. 1-go Maja 15, 69-100 Słubice
  2. Miejskie Przedszkole Nr 1, ul. gen. Wł. Sikorskiego 37, 65-454 Zielona Góra

Szkoły podstawowe:

  1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie, im. generała Józefa Bema, ul. 31 Stycznia 23, 66-100 Sulechów
  2. Szkoła Podstawowa, im. Braterstwa Broni, ul. Młyńska 1, 68-130 Gozdnica

Gimnazja:

  1. Gimnazjum Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców, im. Piotra Jerzego Frassati, ul. Chełmońskiego 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski
  2. Gimnazjum nr 4, ul. Grobla 68A, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Szkoły ponadgimnazjalne:

  1. I Liceum Ogólnokształcące, im. Henryka Sienkiewicza, ul. Park Chopina 2, 66-200 Świebodzin
  2. Technikum Ekonomiczne, ul. Al.Niepodległości 23, 69-100 Słubice
  3. I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi, im. Tomasza Zana, ul. Matejki 1, 67-400 Wschowa
  4. I Liceum Profilowane, ul. Libelta 4, 66-300 Międzyrzecz
  5. Technikum w Zespole Szkół Ekonomicznych w Międzyrzeczu, im. Stanisława Staszica, ul. Libelta 4, 66-300 Międzyrzecz

 

Ewaluacja zewnętrzna w obszarze Procesy zachodzące w szkole lub placówce

 

 

Przedszkola:

 

 

  1. Miejskie Przedszkole Nr 39 "Słoneczko", ul. Lisia 51a, 65-093 Zielona Góra
  2. Przedszkole Nr 2, ul. Piastowska 27, 68-300 Lubsko
  3. Przedszkole nr 6, im. Jana Brzechwy, ul. Mickiewicza 25, 66-300 Międzyrzecz
  4. Publiczne Przedszkole nr 1, ul. Bohaterów Getta 1, 67-100 Nowa Sól
  5. Miejskie Przedszkole nr 1, ul. 9-maja 10, 68-200 Żary
  6. Przedszkole Miejskie Nr 2, im. Kostrzyńskich Papierników, ul. Czereśniowa 1, 66-470 Kostrzyn nad Odrą
  7. Przedszkole Samorządowe, im. Juliana Tuwima, ul. Traugutta 11, 68-343 Brody

 

Szkoły podstawowe:

 

  1. Szkoła Podstawowa Specjalna, im. Marii Konopnickiej, ul. Konstytucji 3 Maja 60, 66-300 Międzyrzecz
  2. Szkoła Podstawowa Nr 1 we Wschowie, ul. Kazimierza Wielkiego 10, 67-400 Wschowa
  3. Szkoła Podstawowa, im. Bohaterów Westerplatte, ul. Mickiewicza 11, 66-235 Torzym
  4. Szkoła Podstawowa w Ciecierzycach, Ciecierzyce 76, 66-446 Deszczno
  5. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2, im. Fryderyka Chopina, ul. Park Chopina 1, 66-200 Świebodzin
  6. Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzelcach Krajeńskich, ul. Ks.Jerzego Popiełuszki 31, 66-500 Strzelce Krajeńskie
  7. Szkoła Podstawowa nr 1, ul. St. Wyszyńskiego 17, 65-536 Zielona Góra
  8. Szkoła Podstawowa nr 1 w Szprotawie, im. Janusza Korczaka, ul. Plac Kościelny 3, 67-300 Szprotawa
  9. Szkoła Podstawowa w Jeninie, im. Włodzimierza Korsaka, ul. Lipowa 1, 66-450 Bogdaniec

    10.  Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubieszowie, ul. 53, 67-100 Nowa Sól

    11.  Szkoła Podstawowa, im. Polskich Olimpijczyków, ul. Osiedle Kopernika 7, 69-200 Sulęcin

    12.  Publiczna Szkoła Podstawowa w Zawadzie, ul. Szkolna 24, 66-001 Zawada

     13. Szkoła Podstawowa, im. Jana Dekerta, ul. Szkolna 9, 66-350 Bledzew

 

 

Gimnazja:

 

 

  1. Gimnazjum im. L.Stępczaka, ul. Odrodzenia Wojska Polskiego 16, 67-410 Sława
  2. Gimnazjum nr 1, im. harcmistrza Zygmunta Imbierowicza, ul. Wojska Polskiego 1, 69-100 Słubice
  3. Publiczne Gimnazjum w Radoszynie, ul. 104, 66-213 Skąpe
  4. Samorządowe Gimnazjum w Kożuchowie, im. Jana Pawła II, ul. Anny Haller 1, 67-120 Kożuchów
  5. Publiczne Gimnazjum im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kasztanowa 19, 67-112 Siedlisko
  6. Gimnazjum nr 1 w Żarach, ul. Staszica 16, 68-200 Żary
  7. Gimnazjum nr 2, im. Adama Mickiewicza, ul. os. Kasztelańskie 8, 66-300 Międzyrzecz
  8. Gimnazjum w Starym Kurowie, ul. Kościuszki 95a, 66-540 Stare Kurowo
  9. Gimnazjum nr 3, im. Józefa Chełmońskiego, ul. św. Kingi 1, 65-215 Zielona Góra

    10.  Gimnazjum im. Władysława Jagiełły w Skwierzynie, ul. Stefana Batorego 14, 66-440 Skwierzyna    

    11.  Gimnazjum im. generała Sikorskiego w Brzeźnicy, ul. Zielonogórska 26, 68-113 Brzeźnica

 

 

Szkoły ponadgimnazjalne:

 

  1. III Liceum Ogólnokształcące, im. Władysława Szafera, ul. Warszawska 18, 66-400 Gorzów Wlkp.
  2. I Liceum Ogólnokształcące, im. Adama Mickiewicza, ul. Emilii Plater 1, 69-200 Sulęcin
  1. I Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze, im. Edwarda Dembowskiego, ul. Kilińskiego 7, 65-508 Zielona Góra
  2. I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi, im. Tomasza Zana, ul. Matejki 1, 67-400 Wschowa
  3. Liceum Ogólnokształcące w Sulechowie, ul. Licealna 10, 66-100 Sulechów
  4. Liceum Ogólnokształcące, im. Stefana Banacha, ul. Orląt Lwowskich 4, 68-100 Żagań
  5. II Liceum Ogólnokształcące, im. Marii Skłodowskiej Curie, ul. Przemysłowa 22, 66-400 Gorzów Wlkp.
  6. Technikum, ul. Pałacowa 1, 68-120 Iłowa    
  7. Technikum nr 9, ul. Poznańska 23, 66-400 Gorzów Wlkp.

 

 

Inne:

  1. Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych, ul. Czereśniowa 4i, 66-400 Gorzów Wlkp.

 

Raporty z ewaluacji przeprowadzonych na terenie całej Polski

 

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet