BIP
menu główne
strona głównaszukajkuratoriumdyrektorzy i nauczycielenadzór pedagogicznydyrektorzy i nauczycielerodzice i uczniowieinformacje ogólnestrona główna
Rodzice i uczniowie

wydarzenia lko
banner menbanner luw
banner edu science
 
banner junior media
banner erasmus plus
banner dor. zaw.
banner wypoczynek
banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
Olimpiada Statystyczna Drukuj
Autor: Aleksandra Klimczak (Tel. 95 725 50 34)   
poniedziałek, 26 września 2016 14:48

olimpiada statystycznaOlimpiada Statystyczna ma charakter interdyscyplinarny – jej zakres obejmuje wiedzę z obszaru statystyki, w powiązaniu z wybranymi zagadnieniami z matematyki, informatyki, geografii, przyrody, przedsiębiorczości oraz przedmiotów ekonomicznych. Oprócz wiedzy Olimpiada sprawdza umiejętności praktycznego korzystania z różnych źródeł i narzędzi analizy statystycznej, interpretacji danych, argumentacji, itp.

 

Więcej…
 
XV Przegląd Fotografii Dzieci i Młodzieży “Gorzów 2016” Drukuj
Autor: Paulina Domańska   
poniedziałek, 26 września 2016 14:45

MDK gorzowMłodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim we współpracy z Gorzowskim Towarzystwem Fotograficznym organizują XV Przegląd Fotografii Dzieci i Młodzieży “Gorzów 2016”

Więcej…
 
Ogólnopolski konkurs literacki „Misja – książka!” pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej Drukuj
Autor: Paulina Domańska   
piątek, 23 września 2016 15:16

rideroKonkurs: „Misja - książka!” to ogólnopolski turniej literacki, w którym kilkuosobowe zespoły uczniów szkół ponadpodstawowych współzawodniczą ze sobą w tworzeniu własnej książki!

Młodzi autorzy, z pomocą i wsparciem nauczyciela - opiekuna drużyny, piszą opowiadania i projektują książkę od pierwszej do ostatniej strony w inteligentnym systemie wydawniczym Ridero.

 

 

Więcej…
 
II edycja Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie! Drukuj
Autor: Aleksandra Klimczak (Tel. 95 725 50 34)   
czwartek, 22 września 2016 15:18

gowosDo 23 października 2016 r. gimnazja z całej Polski mogą zgłaszać swoich uczniów do udziału w Gimnazjalnej Olimpiadzie Wiedzy o Społeczeństwie. Na najlepszych zawodników i ich opiekunów merytorycznych czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Więcej…
 
Mój przyjaciel strażak Drukuj
Autor: Izabela Chrostek   
czwartek, 22 września 2016 15:12

straz gorzowW imieniu Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gorzowie Wielkopolskim zapraszamy uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów do udziału w konkursie plastycznym o tematyce pożarniczej pn. „Mój przyjaciel strażak”.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

sio

prawo_oswiatowe

informator

system_ankiet