menu główne

banner edu. war. dod.
banner dg edukacja
KAZIUKI 2017 - Zaproszenie do udziału w „Biesiadzie Wileńskiej" Drukuj
Autor: Grzegorz Rados (Tel. 95 725 50 33)
piątek, 03 marca 2017 09:51

Szanowni Państwo

Zespół Szkół nr 14 im. Ambasadorów Praw Człowieka we współpracy ze Szkołą Muzyczną im. Wł. J. Ciesielskiego oraz Społeczną Szkołą Podstawową i Gimnazjum Stowarzyszenia Edukacyjnego w Gorzowie Wlkp., zapraszają dzieci i młodzież gorzowskich placówek oświatowych do aktywnego udziału w Biesiadzie Wileńskiej zaplanowanej jako integracyjne spotkanie pokoleń.

Celem spotkania jest pokoleniowa wymiana myśli i uczuć oraz zainteresowanie dzieci i młodzieży tradycjami związanymi z Wileńskimi Kaziukami. Spotkanie odbędzie się w gościnnych murach Społecznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Edukacyjnego przy ulicy Kazimierza Wielkiego 65 b, dnia 28 marca 2017 r.

Załączniki:

- Zaproszenie