menu główne

W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sulęcinie Drukuj
Autor: Patryk Ciepły
środa, 09 listopada 2016 09:07

Sulęcin 13 listopada 2016 r. Ewa Rawa Lubuski Kurator Oświaty odwiedziła Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Sulęcinie.

W trakcie wizyty Danuta Malinowska Dyrektor SOSW oraz Tomasz Prozorowicz Wicestarosta Sulęciński zapoznali gościa z problemami szkoły oraz szczegółowo opowiedzieli o inwestycji realizowanej przez Powiat Sulęciński polegającej na rozbudowie placówki.

Przed wizytą w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym Ewa Rawa uczestniczyła w Wojewódzkiej Konferencji Metodycznej „Integracja niepełnosprawnych – możliwości i szanse”, będącej jednym z działań projektu „(O)twórzMY wspólny świat!”. Konferencję zorganizowało Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Sulęcinie w partnerstwie ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym w Sulęcinie, pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty i Starosty Sulęcińskiego.

sio

prawo_oswiatowe