menu główne

Z Lubuską Organizacją Pracodawców o zmianach w kształceniu zawodowym Drukuj
Autor: Patryk Ciepły
poniedziałek, 06 lutego 2017 15:57

0220171 lutego 2017 r. Ewa Rawa Lubuski Kurator Oświaty i Janina Grzecznowska Dyrektor Wydziału Nadzoru Pedagogicznego spotkały się z przedstawicielami Zarządu Lubuskiej Organizacji Pracodawców oraz Prezydium Lubuskiego Sejmiku Gospodarczego. Tematem spotkania była reforma edukacji oraz zmiany w systemie szkolnictwa zawodowego.

Podczas spotkania Kurator Ewa Rawa zaprezentowała założenia reformy oświaty oraz stan jej wdrażania w województwie lubuskim. Dyrektor Janina Grzecznowska szczegółowo omówiła planowane zmiany ustroju szkolnego w kontekście szkolnictwa zawodowego, w tym uruchomienie i funkcjonowanie branżowych szkół.

sio

prawo_oswiatowe