menu główne

środa, 29 czerwca 2011 08:32

Szanowni Państwo,

Drodzy uczniowie

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży podobnie jak w latach ubiegłych, również i w tym roku przeprowadza inicjatywę „Wakacje z Wartościami” skierowaną do dzieci i młodzieży. Propozycje wakacyjne KSM to nie tylko wypoczynek, ale przede wszystkim rozwój i edukacja młodego pokolenia Polaków. W ramach „Wakacji z Wartościami” KSM proponuje np. akcję edukacyjną związaną z nauką języków obcych, warsztaty edukacji ekologicznej,  warsztaty liderskie.

Właściwa treść artykułu:

Więcej informacji w sprawie spędzenia czasu wolnego w trakcie wakacji można znaleźć w załączonym pliku oraz na stronach internetowych Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży: www.ksm.org.pl

Załączniki:

Wakacje z wartościami

Wakacje z wartościami plakat

Obozy i kolonie językowe plakat

sio

prawo_oswiatowe